Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Додайте товари до кошика

7.62 Tactical

Сортування:
Відображення:

7.62 Tactical — це бренд, орієнтований на виробництво функціонального тактичного одягу, взуття та спорядження для військових, правоохоронців, силових структур і прихильників активного способу життя.

Назва "7.62" відсилає до калібру популярних патронів (наприклад, 7.62×39 мм чи 7.62×51 мм), що підкреслює бойовий характер та спрямованість продукції на реальні польові умови.

Основні особливості 7.62 Tactical:

  • Надійність і витривалість: використання сучасних зносостійких матеріалів (рип-стоп, поліестер, нейлон).

  • Функціональний дизайн: ергономічний крій, безліч кишень, зручні застібки, адаптація до спорядження.

  • Актуальний асортимент: тактичні штани, футболки, куртки, рюкзаки, сумки, головні убори та аксесуари.

  • Спрямованість на професіоналів: продукція розробляється з урахуванням потреб військових, спецпідрозділів, стрільців і туристів.

Бренд 7.62 Tactical поєднує бойову функціональність з міською зручністю, що робить його популярним серед як професіоналів, так і цивільних, які цінують надійність у кожній деталі.

Розгорнути
  • Куртка Зимова 7.62 Tactical з Капюшоном 3XL мультикам buy94054sts-3XL фото
    Відео
    −20%
    Артикул: buy94054sts-3XL
    3 310 грн
    2 649 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Зимова Форма 7.62 Tactical Softshell Куртка на Omni-Heat та Штани 3XL мультикам buy94033sts-3XL фото
    Новинка
    Відео
    −20%
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Панама з вушками 7.62 Tactical SoftShell 58 мультикам buy93601sts-58 фото
    Новинка
    Відео
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Штани Джогери 7.62 Tactical SoftShell утеплені Флісом 3XL мультикам buy93607sts-3XL фото
    Новинка
    Відео
    −20%
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Зимові Штани 7.62 Tactical Perserk Rip-Stop на флісі 3XL мультикам buy93605sts-3XL фото
    Новинка
    Відео
    −20%
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Зимові Штани 7.62 Tactical Perserk Rip-Stop на флісі 3XL койот buy93615sts-3XL фото
    Відео
    −20%
    Артикул: buy93615sts-3XL
    3 249 грн
    2 599 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Панама 7.62 Tactical SoftShell з вушками на флісі 58 чорна buy93662sts-58 фото
    Новинка
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Панама 7.62 Tactical SoftShell на флісі 58 чорна buy93661sts-58 фото
    −20%
    Артикул: buy93661sts-58
    935 грн
    749 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Панама 7.62 Tactical SoftShell на флісі 58 олива buy93663sts-58 фото
    −20%
    Артикул: buy93663sts-58
    935 грн
    749 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Кофта Флісова 7.62 Tactical Сота з липучками для шевронів 3XL чорна buy93603sts-3XL фото
    Відео
    −20%
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Панама 7.62 Tactical SoftShell на флісі 59 мультикам buy93602sts-59 фото
    −20%
    Артикул: buy93602sts-59
    935 грн
    749 грн
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Футболка 7.62 tactical з принтом НЕ ССИ 2XL койот buy93187sts-2XL фото
    Новинка
    Відео
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Футболка 7.62 tactical з принтом СМЕРТЬ З НЕБЕС 2XL койот buy93186sts-2XL фото
    Новинка
    Відео
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Футболка 7.62 tactical з принтом ARMY 2XL койот buy93185sts-2XL фото
    Новинка
    Відео
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Футболка 7.62 tactical з принтом СМЕРТЬ ЗАЧЕКАЄ 2XL олива buy93182sts-2XL фото
    Новинка
    Відео
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Футболка 7.62 tactical з принтом SPARTA 2XL олива buy93181sts-2XL фото
    Новинка
    Відео
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Футболка 7.62 tactical з принтом НІ ЖАЛЮ НІ СТРАХУ 2XL олива buy93183sts-2XL фото
    Новинка
    Відео
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Футболка 7.62 tactical з принтом VORON 2XL койот buy93189sts-2XL фото
    Новинка
    Відео
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань